| Item Length | 41.91 mm (1.65″) |
|---|---|
| Male ORB | 12.7 mm (0.50″) |
| Female Pipe | 12.7 mm (0.50″) |
| Fitting Type | Straight Adapter |
Eaton Weatherhead® 1/2″ Male O-Ring x 1/2″ Female NPT, Straight Adapter, Steel (C3269X8X8)
$6.57
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.2 × 3.2 × 3.2 cm |
| Bin Location | 000 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | C3269X8X8 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.