| Item Length | 43.2 mm (1.70″) |
|---|---|
| Straight Thread | 30.1 mm (1.187″) |
| NPSM Swivel | 19.05 mm (0.750″) |
| Fitting Type | Straight Adapter |
Eaton Weatherhead® 1-3/16″ Male O-Ring x 3/4″ Female Pipe Swivel, Steel Connector (9315X14X12)
$18.96
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.43 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 3.9 × 3.9 cm |
| Bin Location | 00096027 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 9315X14X12 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.