| Item Length | 46.73 mm (1.84″) |
|---|---|
| Hose I.D | 6.35 mm (0.25″) |
| Male Pipe | 3.17 mm (0.125″) |
| Fitting Type | Fitting Assembly |
Eaton Weatherhead® 1/4″ Hose Size x 1/8″ Male Pipe Rigid, Z-Series Crimp Hose Fitting (04Z-102)
$9.25
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.7 × 2.2 × 2.2 cm |
| Bin Location | 00097012 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 04Z-102 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.