| Item Length | 26.16 mm (1.03″) |
|---|---|
| Tube O.D | 6.35 mm (0.25″) |
| Port Size | 6.35 mm (0.25″) |
| Connector Type | O-Ring Boss x MJIC |
Eaton Weatherhead® 1/4″ MORB x MJIC, Straight Thread O-Ring Branch Tee, Steel (C5715X4)
$7.94
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.5 × 3.2 × 1.2 cm |
| Bin Location | 00095066 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | C5715X4 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.