| Item Length | 24.6 mm (0.97″) |
|---|---|
| Straight Thread | 11.1 mm (1.437″) |
| NPSM Swivel | 38.1 mm (0.250″) |
| Fitting Type | Straight Adapter |
Eaton Weatherhead® 7/16″ Male O-Ring x 1/4″ Female Pipe Swivel, Steel Connector (9315X4X4)
$2.99
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.07 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.9 × 2 × 2 cm |
| Bin Location | 000 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 9315X4X4 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.