| Item Length | 49.6 mm (1.953″) |
|---|---|
| Straight Thread | 47.6 mm (1.875″) |
| NPSM Swivel | 38.1 mm (1.500″) |
| Fitting Type | Straight Adapter |
Eaton Weatherhead® 1-7/8″ Male O-Ring x 1-1/2″ Female Pipe Swivel, Steel Connector (9315X24X24)
$59.89
Out of stock
Additional information
| Weight | 1.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.1 × 6 × 6 cm |
| Bin Location | 00096026 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 9315X24X24 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.