Specification
| Item Length | 61.97 mm (2.44″) |
|---|---|
| Female O.D | 19.05 mm (0.75″) |
| Male Tube | 19.05 mm (0.75″) |
| Plating | Zinc w/ Chromate |
Adaptall 1/8″ MNTP x 1/8″ Female BSPP, Straight Swivel Adapter (9023-02-02)
$24.75
1/2″ O.D Tube x 1/2″ NPT Male Connector, 316 Stainless Steel, Straight (SMC-8-8N)
$19.88
$74.77
Out of stock
| Item Length | 61.97 mm (2.44″) |
|---|---|
| Female O.D | 19.05 mm (0.75″) |
| Male Tube | 19.05 mm (0.75″) |
| Plating | Zinc w/ Chromate |
| Weight | 0.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.2 × 4.2 × 4.2 cm |
| Bin Location | 00093041 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 4213X12 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.