| Item Length | 27.6 mm (1.09″) |
|---|---|
| Male ORB | 9.52 mm (0.375″) |
| Female Pipe | 6.35 mm (0.25″) |
| Fitting Type | Straight Adapter |
Eaton Weatherhead® 3/8″ Male O-Ring x 1/4″ Female NPT, Straight Adapter, Steel (C3269X6X4)
$14.50
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.2 × 2.3 × 2.3 cm |
| Bin Location | 00095082 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | C3269X6X4 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.