| Item Length | 31.75 mm (1.25″) |
|---|---|
| Tube O.D | 9.52 mm (0.375″) |
| Port Size | 9.52 mm (0.375″) |
| Connector Type | O-Ring Boss x MJIC |
Eaton Weatherhead® 3/8″ MORB x MJIC, Straight Thread O-Ring Branch Tee, Steel (C5715X6)
$6.83
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.2 × 4 × 2 cm |
| Bin Location | 00095066 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | C5715X6 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.