Specification
| Item Length | 39.62 mm (1.56″) |
|---|---|
| Tube O.D | 9.525 mm (0.375″) |
| BSPP Pipe | 6.35 mm (0.25″) |
| Plating | Zinc w/ Chromate |
Adaptall 1/8″ MNTP x 1/8″ Female BSPP, Straight Swivel Adapter (9023-02-02)
$24.75
1/2″ O.D Tube x 1/2″ NPT Male Connector, 316 Stainless Steel, Straight (SMC-8-8N)
$19.88
$14.04
Out of stock
| Item Length | 39.62 mm (1.56″) |
|---|---|
| Tube O.D | 9.525 mm (0.375″) |
| BSPP Pipe | 6.35 mm (0.25″) |
| Plating | Zinc w/ Chromate |
| Weight | 0.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 2 × 2 cm |
| Bin Location | 00093025 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | M9600X6X4 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.