Specification
| Item Length | 57.15 mm (2.25″) |
|---|---|
| Female O.D | 15.8 mm (0.625″) |
| Male Tube | 15.8 mm (0.625″) |
| Plating | Zinc w/ Chromate |
Adaptall 1/8″ MNTP x 1/8″ Female BSPP, Straight Swivel Adapter (9023-02-02)
$24.75
1/2″ O.D Tube x 1/2″ NPT Male Connector, 316 Stainless Steel, Straight (SMC-8-8N)
$19.88
$27.54
Out of stock
| Item Length | 57.15 mm (2.25″) |
|---|---|
| Female O.D | 15.8 mm (0.625″) |
| Male Tube | 15.8 mm (0.625″) |
| Plating | Zinc w/ Chromate |
| Weight | 0.38 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.8 × 3.4 × 3.4 cm |
| Bin Location | 00093041 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 4213X10 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.