| Item Length | 41.40 mm (1.63″) |
|---|---|
| Male ORB | 22.2 mm (0.875″) |
| Female Pipe | 19.05 mm (0.75″) |
| Fitting Type | Straight Adapter |
Brennan 3/4" Male ORB x 1/4" Female NPT, Straight Steel Adapter (6405-08-04-O)
$4.66
10mm Male Metric x 1/8" Female NPT, Straight Adapter, Steel (900794)
$6.42
Eaton Weatherhead® 7/8″ Male O-Ring x 3/4″ Female NPT, Straight Adapter, Steel (C3269X14X12)
$8.46
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.2 × 4 × 4 cm |
| Bin Location | 00095083 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | C3269X14X12 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.