| Extended Height | 25.40 cm (10.0″) |
|---|---|
| Compressed Height | 6.096 cm (2.40″) |
| Bet. Clamp Ring | 19.98 cm (7.87″) |
| Logo Style | Yellow Color |
| Application | Kenworth AE… |
Firestone® 21.6″ Ext. Height – Air Spring, Reversible Sleeve Type (W01-358-9921)
$294.35
SAF Holland® 21″ Ext. Height – Air Spring, Reversible Sleeve Type (90557373)
$709.83
Firestone® 10″ Extended Height, 7.87″ BCR, Air Spring, Sleeve Style (W02-358-7109)
$97.46
1 in stock
Only 1 items left in stock!
Additional information
| Weight | 1.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 10 × 10 cm |
| Bin Location | 00028301 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Suspension |
| Part # | W02-358-7109 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.