| Extended Height | 52.7 cm (20.75″) |
|---|---|
| Compressed Height | 20.06 cm (7.90″) |
| Top Plate Width | 22.86 cm (9.00″) |
| Application | Holland (Newa… |
Firestone® 21.70″ Ext. Height – Air Spring, Reversible Sleeve Type (W01-358-9144)
$190.20
Firestone® 21.6″ Ext. Height – Air Spring, Reversible Sleeve Type (W01-358-9921)
$294.35
Firestone® 20.75″ Ext. Height – Air Spring, Reversible Sleeve Type (W01-358-9092)
$470.50
1 in stock
Only 1 items left in stock!
Additional information
| Weight | 16.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 12 cm |
| Bin Location | ABR-7 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Suspension |
| Part # | W01-358-9092 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.