| Extended Height | 55.8 cm (22.0″) |
|---|---|
| Compressed Height | 20.6 cm (8.10″) |
| Top Plate Width | 22.86 cm (9.00″) |
| Application | Hendrickson… |
Firestone® 21.70″ Ext. Height – Air Spring, Reversible Sleeve Type (W01-358-9144)
$190.20
Firestone® 21.6″ Ext. Height – Air Spring, Reversible Sleeve Type (W01-358-9921)
$294.35
Firestone® 22.0″ Ext. Height – Air Spring, Reversible Sleeve Type (W01-358-9287)
$340.50
1 in stock
Only 1 items left in stock!
Additional information
| Weight | 17.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 26 × 45 cm |
| Bin Location | ABR-10 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Suspension |
| Part # | W01-358-9287 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.