| Extended Height | 61.4 cm (24.2″) |
|---|---|
| Compressed Height | 18.7 cm (7.40″) |
| Top Plate Width | 26.4 cm (10.38″) |
| Application | Hendrickson… |
Firestone® 21.70″ Ext. Height – Air Spring, Reversible Sleeve Type (W01-358-9144)
$190.20
Firestone® 21.6″ Ext. Height – Air Spring, Reversible Sleeve Type (W01-358-9921)
$294.35
Firestone® 24.2″ Ext. Height – Air Spring, Reversible Sleeve (W01-358-9580)
$312.40
Out of stock
Additional information
| Weight | 21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 28 × 43 cm |
| Bin Location | 000 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Suspension |
| Part # | W01-358-9580 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.