| Largest O.D | 234 mm (9.20″) |
|---|---|
| Largest End I.D | 149 mm (5.87″) |
| Height | 469 mm (18.48″) |
| Filter Type | Primary Filter |
Donaldson® Primary Air Filter, Round (P181131)
$32.17
Fleetguard® Air Filter, Primary (AF25559)
$171.65
Fleetguard® Air Filter, Primary (AF1866M)
$110.25
1 in stock
Only 1 items left in stock!
Additional information
| Weight | 8.12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 48 cm |
| Bin Location | SC604 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | AF1866M |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.