| Largest O.D | 324 mm (12.77″) |
|---|---|
| Largest End I.D | 212 mm (8.36″) |
| Height | 686 mm (27.00″) |
| Filter Type | Primary Filter |
Fleetguard® Air Filter (AF27860)
$108.94
CAT® Primary Air Filter – Radial Seal, Standard Efficiency (106-3969)
$249.50
Fleetguard® Air Filter, Primary (AF865)
$1,089.54
Out of stock
Additional information
| Weight | 14.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 32 × 32 cm |
| Bin Location | SC1015 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | AF865 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.