| Overall Length | 139.1 mm (5.48″) |
|---|---|
| Largest O.D | 94.48 mm (3.72″) |
| Largest End I.D | 26.16 mm (1.03″) |
| Flow Direction | Outside In |
Fleetguard® Fuel Filter, Spin-On (FF5322)
$37.25
Fleetguard® Fuel/Water Separator Cartridge Filter (FS19824)
$50.81
Fleetguard® Fuel Filter, Cartridge (FF5795)
$46.38
6 in stock
Only 6 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 15 cm |
| Bin Location | 00024215 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | FF5795 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.