| Overall Length | 125.4 mm (4.94″) |
|---|---|
| Largest O.D | 71.88 mm (2.83″) |
| Gasket O.D | 65.02 mm (2.56″) |
| Gasket I.D | 56.89 mm (2.24″) |
| Filter Style | Spin-On Style |
Fleetguard® Fuel Filter, Spin-On (FF5432)
$56.25
5 in stock
Only 5 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 14 cm |
| Bin Location | 00024205 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | FF5432 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.