| Overall Length | 85.09 mm (3.35″) |
|---|---|
| Gasket O.D | 69.34 mm (2.73″) |
| Gasket I.D | 61.72 mm (2.43″) |
| Filter Style | Spin-On Style |
Fleetguard® Lube Filter, Spin-On (LF3964)
$14.95
14 in stock
Only 14 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 9.5 cm |
| Bin Location | 00025420 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | LF3964 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.