| Largest O.D | 264 mm (10.4″) |
|---|---|
| Largest End I.D | 176 mm (6.95″) |
| Height | 734 mm (28.9″) |
| Filter Type | Primary Filter |
Fleetguard® Primary Air Filter, Magnum (AF954M)
$156.62
2 in stock
Only 2 items left in stock!
Additional information
| Weight | 3.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 40 cm |
| Bin Location | SC105 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | AF954M |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.