| Largest O.D | 305 mm (12.01″) |
|---|---|
| Largest End I.D | 190 mm (7.49″) |
| Height | 409 mm (16.10″) |
| Media Type | Cellulose Media |
Fleetguard® Secondary Air Filter, RS (AF25198)
$124.38
Fleetguard® Air Filter, Primary (AF26395)
$107.30
Fleetguard® Primary Air Filter, OptiAir (AF26103)
$1,056.25
Out of stock
Additional information
| Weight | 9.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 37 × 50 cm |
| Bin Location | SC1014 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | AF26103 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.