| Largest O.D | 105 mm (4.13″) |
|---|---|
| Largest End I.D | 55.1 mm (2.17″) |
| Height | 272 mm (10.72″) |
| Media Type | Cellulose Media |
Fleetguard® Primary Air Filter, OptiAir (AF26124)
$151.70
Fleetguard® Air Filter, Primary (AF26657)
$140.28
Fleetguard® Primary Air Filter, OptiAir (AF26168)
$48.45
2 in stock
Only 2 items left in stock!
Additional information
| Weight | 3.15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 29 cm |
| Bin Location | SC1010 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | AF26168 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.