| Largest O.D | 281 mm (11.06″) |
|---|---|
| Largest I.D | 150 mm (5.91″) |
| Height | 413 mm (16.28″) |
| Filter Type | Primary Filter |
| Filter Style | RS – Radial Seal |
Fleetguard® Primary Air Filter, Radial Seal (AF4878)
$62.44
Fleetguard® Primary Air Filter, Radial Seal (AF25345)
$78.46
Fleetguard® Primary Air Filter, Radial Seal (AF25129M)
$81.50
2 in stock
Only 2 items left in stock!
Additional information
| Weight | 9.05 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 32 × 32 cm |
| Bin Location | SC1015 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | AF25129M |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.