| Largest O.D | 236 mm (9.29″) |
|---|---|
| Height | 342 mm (13.46″) |
| Rated Flow | 12.00 CU. m/m |
| Filter Style | RS – Radial Seal |
Fleetguard® Secondary Air Filter, RS (AF25138M)
$98.28
Fleetguard® Primary Air Filter, OptiAir (AF26124)
$151.70
Fleetguard® Primary Air Filter, Radial Seal (AF25589)
$81.30
1 in stock
Only 1 items left in stock!
Additional information
| Weight | 6.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 36 cm |
| Bin Location | SC1010 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | AF25589 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.