| Largest O.D | 236 mm (9.29″) |
|---|---|
| Height | 233 mm (9.15″) |
| Filter Type | Primary Filter |
| Filter Style | RS – Radial Seal |
Fleetguard® Air Filter, Primary (AF26395)
$107.30
Fleetguard® Primary Air Filter, Radial Seal (AF25129M)
$81.50
Fleetguard® Primary Air Filter, Radial Seal (AF4878)
$62.44
5 in stock
Only 5 items left in stock!
Additional information
| Weight | 5.13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 32 × 32 cm |
| Bin Location | SC1014 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | AF4878 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.