| Inside Diameter | 4.00″ / 4.50″ |
|---|---|
| Outside Diameter | 4.23″ / 4.73″ |
| Length | 178 mm (7.00″) |
| Orientation | Straight Shape |
| Operating Temp. | 55 PSI (Max) |
Donaldson® 5.5" I.D, 7" Length – Rubber, Reducer Hump, For Air Intake (P126530)
$91.48
FlexFab 1.25″ I.D x 6″ Length, 3-Ply Silicone 90-Deg. Hose Elbow, Blue Body (7884-125)
$84.26
FlexFab 4″-4.5″ I.D, 7″ Long, 4-Ply Silicone, Charge Air Connector – CAC Hot Side Hose (7866)
$179.43
4 in stock
Only 4 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 11 × 10 cm |
| Bin Location | 00046807 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Hoses |
| Part # | 7866 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.