| Effective Length | 264.0 mm (103.94″) |
|---|---|
| Outside Circumference | 265.4 mm (104.5″) |
| Top Width | 42 mm (1.647″) |
| Construction | EPDM, Polyester Cord |
| Belt Type | V-Ribbed, Standard |
Gates® Fleetrunner 64.4″ Length, Micro-V Heavy-Duty Serpentine Belt (K100643HD)
$67.64
MTU/Detroit Diesel – Belt (5142136)
$205.18
Gates® 103.9″ Length, 1.647″ Top Width, Micro-V Serpentine Drive Belt (K121039)
$110.25
1 in stock
Only 1 items left in stock!
Additional information
| Weight | 1.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 16 × 5 cm |
| Bin Location | BRE-3 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Belts |
| Part # | K121039 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.