| Effective Length | 3477 mm (136.94″) |
|---|---|
| Outside Circumference | 3492 mm (137.5″) |
| Top Width | 28 mm (1.087″) |
| Construction | EPDM, Polyester Cord |
| Belt Type | V-Ribbed, Heavy-Duty |
Gates® Fleetrunner 136.9″ Length, Micro-V Heavy-Duty Serpentine Belt (K081369HD)
$71.25
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 15 × 4 cm |
| Bin Location | BRE-2 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Belts |
| Part # | K081369HD |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.