| Hose I.D | 1.25″ (31.7 mm) |
|---|---|
| Item Length | 6.30″ (160.0 mm) |
| Cut Off | 3.50″ (88.9 mm) |
| Fitting Type | Hydraulic Coupling |
Gates® G20350-2024 Hydraulic Coupling, Code 62 O-Ring Flange Heavy, Straight
$134.11
2 in stock
Only 2 items left in stock!
Additional information
| Weight | 1.40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 11 × 8 cm |
| Bin Location | 00096095 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | G20350-2024 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.