| Hose I.D | 0.375″ (9.5 mm) |
|---|---|
| Item Length | 2.26″ (57.5 mm) |
| Cut Off | 1.17″ (29.6 mm) |
| Fitting Type | Hydraulic Coupling |
Gates® G25165-0606 Hydraulic Coupling, Male JIC 37° Flare English Hex
$14.80
27 in stock
Less than 27 items left!
Additional information
| Weight | 0.64 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 11 × 6 cm |
| Bin Location | 00096023 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | G25165-0606 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.