Specification
| Item Width | 15.8 mm (5/8″) |
|---|---|
| Groove Width | 1.58 mm (1/16″) |
| Groove Diameter | 12.7 mm (1/2″) |
| Thickness | 6.35 mm (1/4″) |
Grote® PVC Grommet, Fits w/ Small Rectangular Lamps – Black (91380)
$5.61
Navistar International® OEM Double D Button Oval PLUG, Black (1518226C2)
$3.28
$4.46
1 in stock
| Item Width | 15.8 mm (5/8″) |
|---|---|
| Groove Width | 1.58 mm (1/16″) |
| Groove Diameter | 12.7 mm (1/2″) |
| Thickness | 6.35 mm (1/4″) |
| Weight | 0.06 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.5 × 9 × 9 cm |
| Bin Location | 00035115 |
| brand/supplier | |
| Part # | 83-7024 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.