Specification
| Current Rating | 12V / .15A |
|---|---|
| Mounting | Grommet Mount |
| Connection | Male Pin Type |
| Item Shape | Round Shape |
Grote® 12V Narrow-Rail Clearance Marker Rectangular Light – Red Lens (45172)
$15.28
Freightliner® Turn Switch Indicator Light (06-22309-007)
$55.82
$38.05
Out of stock
| Current Rating | 12V / .15A |
|---|---|
| Mounting | Grommet Mount |
| Connection | Male Pin Type |
| Item Shape | Round Shape |
| Weight | 0.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.7 × 10.2 × 3.8 cm |
| Bin Location | 00035215 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | 53253 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.