| Wire Length | 254 mm (10.00″) |
|---|---|
| Plug Side One | .180″ Male Bullet |
| Plug Side Two | 90-Degree PL-3 |
| Wire Gauge | 14-GA GPT Wire |
Grote® 6″ Length, 18-Gauge GPT Wire, Dual Sealed 2-Wire Marker Light Pigtail (67001)
$3.16
Grote® 18″ Long, 3-Wire / 14-GA GPT Wire, Stop Turn Tail Plug-In Pigtail (66844)
$10.44
Grote® 10″ Long, 2-Wire / 14-GA GPT Wire, 90-Degree Plug-In Pigtail (67020)
$8.96
12 in stock
Only 12 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.08 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 10 × 3 cm |
| Bin Location | 00036208 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Electrical |
| Parts # | 67020 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.