Specification
| Current Rating | 12V / .59A |
|---|---|
| Mounting | Screw Mount |
| Connection | Blunt Cut |
| Item Style | Courtesy |
Grote® MicroNova® LED Clearance Marker Oval Light, Surface Mounted – Amber Lens (45283)
$34.56
Grote® MicroNova® LED Clearance Marker Light w/ Grommet – Amber Lens (49333)
$14.57
$9.66
3 in stock
| Current Rating | 12V / .59A |
|---|---|
| Mounting | Screw Mount |
| Connection | Blunt Cut |
| Item Style | Courtesy |
| Weight | 0.17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 18 × 18 cm |
| Bin Location | 00036217 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | 60251 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.