Specification
| Current Rating | 12V / 0.95A |
|---|---|
| Mounting | Grommet, Bracket |
| Connection | Male Pin Type |
| Item Shape | Oval Shape |
Grote® Triangle Warning Kit, Set of 3, Reflective up to 1/2 mile, Red (71422)
$56.56
Grote® 12V Narrow-Rail Clearance Marker Rectangular Light – Red Lens (45172)
$15.28
$92.89
1 in stock
| Current Rating | 12V / 0.95A |
|---|---|
| Mounting | Grommet, Bracket |
| Connection | Male Pin Type |
| Item Shape | Oval Shape |
| Weight | 0.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 19 × 5.8 cm |
| Bin Location | 00035110 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | 77363 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.