Specification
| Current Rating | 12V / .33A |
|---|---|
| Mounting | Grommet Mount |
| Connection | Female Pin Type |
| Item Shape | Rectangular |
Grote® 12V Rectangular Clearance Marker Light, Bracket Mount, Amber Lens (46743)
$4.97
Grote® Hi Count® 3-Diode LED Clearance Marker Light, Male Pin, Red Lens (G1902)
$11.25
$4.84
4 in stock
| Current Rating | 12V / .33A |
|---|---|
| Mounting | Grommet Mount |
| Connection | Female Pin Type |
| Item Shape | Rectangular |
| Weight | 0.05 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 9 × 9 cm |
| Bin Location | 00036217 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | 60271 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.