| Wire Length | 457 mm (18.00″) |
|---|---|
| Plug Side One | .180″ Male Bullet |
| Plug Side Two | 90-Degree PL-3 |
| Functionality | Stop / Turn / Tail |
Grote® 10″ Long, 2-Wire / 14-GA GPT Wire, 90-Degree Plug-In Pigtail (67020)
$8.96
Grote® 7-1/2″ Length – Socket Pigtail Assembly, Double Contact (68130)
$2.12
Grote® 18″ Long, 3-Wire / 14-GA GPT Wire, Stop Turn Tail Plug-In Pigtail (66844)
$10.44
1 in stock
Only 1 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 5.12 × 1.95 cm |
| Bin Location | 00036208 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Parts # | 66844 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.