| Wire Length | 762 mm (30.0″) |
|---|---|
| Plug Side One | .180″ Male Bullet |
| Plug Side Two | .180″ Female Bullet |
| Wire Gauge | 2-14 Gauge GPT |
Grote® 2-Wire H/D Trailer Wiring Harness, Blunt Cut – For Bar Lamp (67740)
$21.50
QSK23 Harness (S700014B)
$3,371.30
Grote® 2 ft. 6″ Length, 2-14ga Wire Type, Two Slim-Line Male – Two Double Female (66155)
$15.68
2 in stock
Only 2 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 18 × 18 cm |
| Bin Location | 00036215 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Electrical |
| Part # | 66155 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.