Specification
| Current Rating | 12V / .99A |
|---|---|
| Connection | Blunt Cut Type |
| Housing | Steel Housing |
| Item Shape | Rectangular |
Truck-Lite® Stop Turn Tail Light Module w/ Side Marker, Right Hand, Red Lens (40757)
$135.29
Grote® MicroNova® LED Clearance Marker Oval Light, Surface Mounted – Amber Lens (45283)
$34.56
$69.25
1 in stock
| Current Rating | 12V / .99A |
|---|---|
| Connection | Blunt Cut Type |
| Housing | Steel Housing |
| Item Shape | Rectangular |
| Weight | 0.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 61 × 10 × 10 cm |
| Bin Location | 00035305 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | 49162 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.