Specification
| Length | 118.3 mm (4.66″) |
|---|---|
| Height | 107.9 mm (4.25″) |
| Mounting | Magnetic Mount |
| Item Shape | Compact Dome | Battery Duration | 300-400 Hours |
$79.78
1 in stock
| Length | 118.3 mm (4.66″) |
|---|---|
| Height | 107.9 mm (4.25″) |
| Mounting | Magnetic Mount |
| Item Shape | Compact Dome | Battery Duration | 300-400 Hours |
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11.5 × 11.5 cm |
| Bin Location | 00036201 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | 77913 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.