Specification
| Size | 4 oz. |
|---|---|
| Spec Gravity | 0.9 – 0.95 |
| Viscosity Index | 0% |
| Flash Point | 200 °F |
| Colour | Yellowish Brown |
| Temperature | -40°C (-40°F) to 150°C (302°F) |
Cummins® Fluoresent Oil Tracer (3376891)
$46.95
DAP MaxFill 7565060316 Triple Expanding Sealant, Reusable, 16 oz. Off-White
$25.60
$8.25
4 in stock
| Size | 4 oz. |
|---|---|
| Spec Gravity | 0.9 – 0.95 |
| Viscosity Index | 0% |
| Flash Point | 200 °F |
| Colour | Yellowish Brown |
| Temperature | -40°C (-40°F) to 150°C (302°F) |
| Weight | 0.27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 4 × 3.7 cm |
| Bin Location | 35205 |
| brand/supplier | |
| color | Blue, Purple |
| Qty. |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.