Specification
| Amperage | 1.2A – 3.1A |
|---|---|
| Reflective Area | 84.8 sq. in. |
| Housing | Stainless Steel |
| Mounting | Bracket Type |
| Mirror Type | West Coast |
HD Plus® 4″ x 8″ Over Door Convex Mirror, Stainless Steel (HDM10481)
$41.88
Navistar International® Lower-Mirror Isolator Pad, Right Side (2503942C1)
$5.63
$59.71
4 in stock
| Amperage | 1.2A – 3.1A |
|---|---|
| Reflective Area | 84.8 sq. in. |
| Housing | Stainless Steel |
| Mounting | Bracket Type |
| Mirror Type | West Coast |
| Weight | 5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 47.75 × 18.03 × 47.75 cm |
| Bin Location | D10-01 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Body / Cabin |
| Part # | 16173 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.