Specification
| Amperage | 1.18A – 3.1A |
|---|---|
| Reflective Area | 101 sq. in. |
| Housing | Stainless Steel |
| Mounting | Bracket Type |
| Mirror Type | West Coast |
Navistar International® Lower-Mirror Isolator Pad, Right Side (2503942C1)
$5.63
Cham-Cal 9.75” Extends Size, 17″ Span, Heavy Duty Safety Yoke – Steel (70701)
$28.43
$94.85
4 in stock
| Amperage | 1.18A – 3.1A |
|---|---|
| Reflective Area | 101 sq. in. |
| Housing | Stainless Steel |
| Mounting | Bracket Type |
| Mirror Type | West Coast |
| Weight | 5.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 49 × 19.5 × 5 cm |
| Bin Location | D10-03 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Body / Cabin |
| Part # | 16223 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.