| Wire Length | 228.6 mm (9.00″) |
|---|---|
| Plug Side One | Male Pin Type |
| Plug Side Two | Straight Male Pin |
| Wire Gauge | 18-GA GPT Wire |
Grote® 11.5″ Length, 18-GA GPT Wire Type, 2-Wire Plug-In Pigtail, For Female Pin Lights (67010)
$2.81
Grote® 6″ Length, 16-GA GPT Wire, Sealed 3-Wire Sentry Light Pigtail, Chassis Ground (66905)
$12.80
Grote® 9″ Long, 18-GA GPT Wire, Straight 3-Wire Two Light Y Adapter Pigtail (66813)
$18.99
3 in stock
Only 3 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 17.5 × 17.5 cm |
| Bin Location | 00036210 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Electrical |
| Part # | 66813 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.