Specification
| Current Rating | 12V / .4A-.77A |
|---|---|
| Mounting | Pedestal Type |
| Connection | Packard |
| Finish | Chrome Plated |
Navistar International® 7" Red Lens, Warning Lamp (2509312C1)
$15.60
Grote® 12V Oval LED Stop Tail Turn Light, Front / Rear Turn – Amber Lens (G6003)
$54.45
$187.26
1 in stock
| Current Rating | 12V / .4A-.77A |
|---|---|
| Mounting | Pedestal Type |
| Connection | Packard |
| Finish | Chrome Plated |
| Weight | 1.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 25 × 25 cm |
| Bin Location | 00035103 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | G5543 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.