Specification
| Current Rating | 12V / .27A |
|---|---|
| Mounting | Screw Mount |
| Connection | Blunt Cut Type |
| Item Shape | Rectangular |
Truck-Lite® 2-Diode LED Marker Clearance Rectangular Light – Red Lens (19250R)
$14.49
Grote® Hi Count® 3-Diode LED Clearance Marker Light, Male Pin, Red Lens (G1902)
$11.25
$22.50
1 in stock
| Current Rating | 12V / .27A |
|---|---|
| Mounting | Screw Mount |
| Connection | Blunt Cut Type |
| Item Shape | Rectangular |
| Weight | 0.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 10 × 10 cm |
| Bin Location | 00036217 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | 45663 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.