Specification
| Current Rating | 12V / .06A |
|---|---|
| Mounting | Screw Mount |
| Connection | .180″ Male Bullet |
| Item Shape | Oval Shape |
Truck-Lite® 12V Rectangular License Light, 1-Bulb Incandescent – Clear Lens (15208)
$3.51
HD Plus® Oval LED Stop Tail Turn Light, Polycarbonate Red Lens (HB9019R)
$27.70
$33.25
6 in stock
| Current Rating | 12V / .06A |
|---|---|
| Mounting | Screw Mount |
| Connection | .180″ Male Bullet |
| Item Shape | Oval Shape |
| Weight | 0.15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 11 × 2.7 cm |
| Bin Location | 00036217 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | 45773 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.