Specification
| Current Rating | 12V / .05 |
|---|---|
| Mounting | Screw Mount |
| Connection | .180″ Male Bullet |
| Item Shape | Oval Shape |
Truck-Lite® 1-Bulb Marker Clearance Light, Hardwired – Beehive Yellow Lens (26760Y)
$46.20
Grote® 12V 0.59A Economy Courtesy Light, Screw Mount, Chrome – Clear Lens (60151)
$8.79
$34.56
4 in stock
| Current Rating | 12V / .05 |
|---|---|
| Mounting | Screw Mount |
| Connection | .180″ Male Bullet |
| Item Shape | Oval Shape |
| Weight | 0.06 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 10 × 10 cm |
| Bin Location | 00036115 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Electrical |
| Part # | 45283 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.